06.02.2015, O bezpieczeństwie

W dniu 27 stycznia 2015r. z incjatywy naszego oddziału WOPR oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Siedlcu odbyło się spotkanie dot. bezpieczeństwa tj. "Bezpieczne zimowisko"-bezpieczne gry i zabawy na śniegu i lodzie, zagrożenia wynikające z braku nadzoru osób dorosłych nad dziećmi w czasie pobytu nad wodą oraz udzielanie pierwszej pomocy.Podczas spotkania zwrócono uwagę na zagrożenia jakie powoduje spożywanie alkoholu i narkotyków przez dzieci i dorosłych nad wodą. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały sprzęt ratowniczy, chętnie brały udział w pokazach osób prowadzących. Chwaliły się swoją niemałą wiedzą. Na koniec spotkania prowadzący wręczyli wszystkim Przedszkolakom książeczki - kolorowanki sponsorowane przez G.K.R.P.A w Siedlcu. (więcej zdjęć w  czytaj dalej)

 


06.02.2015, O bezpieczeństwie

W dniu 15 stycznia 2015r. z incjatywy naszego oddziału WOPR w Szkole Podstawowej w Chobienicach odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu pt. "Bezpieczne zimowisko" - bezpieczne gry i zabawy na śniegu i lodzie. Omówiono zagrożenia wynikające z braku nadzoru osób dorosłych nad dziećmi w czasie pobytu nad wodą oraz udzielanie pierwszej pomocy. Uczniowie z zainteresowaniem brały udział w pokazach osób prowadzących oraz chętnie odpowiadali na zadawane pytania. Podczas spotkania dużą uwagę poświęcono zagrożeniom jakie powoduje spożywanie alkoholu i narkotyków nad wodą. (więcej zdjęć w czytaj dalej)


06.02.2015, O bezpieczeństwie....

W dniu 14 stycznia 2014r. z incjatywy naszego oddziału WOPR w Przedszkolu w Obrze odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu. Poruszono następujące tematy: "Bezpieczne zimowisko", "Gry i zabawy na śniegu i lodzie","Co wolno i czego nie wolno nad wodą". Omówiono zagrożenia wynikające z braku nadzoru osób dorosłych nad dziećmi w czasie pobytu nad wodą. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały sprzęt ratowniczy, chętnie brały udział w pokazach osób prowadzących. Chwaliły się swoją  niemałą wiedzą. (więcej zdjęć w czytaj dalej)


06.02.2015, O bezpieczeństwie

 

W dniu 14 stycznia 2014r. z incjatywy naszego oddziału WOPR w Szkole Podstawowej w Świętnie odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu związanym ze zbliżającymi się feriami zimowymi. Poruszono następujące tematy: "Bezpieczne zimowisko, bezpieczne gry i zabawy na śniegu i lodzie, woda bez promili i narkotyków, udzielanie pierwszej pomocy.

 


1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] » 11


Ostatnia aktualizacja
14.05.2018 10:58

Osób online: 1

 
stat4u     Copyright © by www.wopr.wolsztyn.pl 2011 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt: PRESSTU.PL, administrator: Damian Sarbak